Async Recurring Tasks (1.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: yes
sv: ja

en: Description
sv: Beskrivning

en: Label
sv: Etikett

en: no
sv: nej

en: Start
sv: Från

en: Interval
sv: Intervall

en: Debug
sv: Felsök

en: Started
sv: Startade
