Async Recurring Tasks (1.0.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: yes
ta: ஆம்

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: no
ta: இல்லை

en: Interval
ta: இடைவேளை

en: Debug
ta: பிழையறிவு
