Async Recurring Tasks (1.0.0-alpha1) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: yes
th: ตกลง

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: ID
th: ไอดี

en: no
th: ไม่

en: Started
th: เริ่มสอบเมื่อ
