Async Recurring Tasks (1.0.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Status
tr: Durum

en: yes
tr: evet

en: Description
tr: Açıklama

en: Label
tr: Etiket

en: no
tr: hayır

en: Start
tr: Başlangıç

en: Interval
tr: Aralık

en: Debug
tr: Hata ayıkla

en: Started
tr: Başladı

en: Debug mode
tr: Hata ayıklama (debug) kipi
