Async Recurring Tasks (1.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Status
uk: Стан

en: yes
uk: так

en: Description
uk: Опис

en: Label
uk: Мітка

en: no
uk: ні

en: Start
uk: Початок

en: Stop
uk: Зупинити

en: Interval
uk: Проміжок

en: Debug
uk: Зневадження

en: Started
uk: Запущено

en: Command
uk: Команда

en: Debug mode
uk: Режим зневадження

en: idle
uk: бездіяльний
