Async Recurring Tasks (1.0.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Status
ur: حالت

en: yes
ur: جی ہاں

en: Description
ur: وضاحت

en: Label
ur: عنوان

en: ID
ur: شناخت
