Async Recurring Tasks (1.0.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: yes
vi: có

en: Description
vi: Mô tả

en: Label
vi: Nhãn

en: ID
vi: Mã

en: no
vi: không

en: Start
vi: Khởi động

en: Stop
vi: Dừng

en: Debug
vi: Tìm lỗi

en: Started
vi: Đã bắt đầu

en: Command
vi: Lệnh
