Red Theme (8.x-1.0-beta2) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Content
az: Məzmun

en: Help
az: Dəstək

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: Page top
az: Səhifənin yuxarısı

en: Page bottom
az: Səhifənin aşağısı
