RedACTO (8.x-1.0-alpha1) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Body
af: Teks

en: Tags
af: Etikette

en: Help
af: Hulp

en: Picture
af: Prentjie

en: Page title
af: Bladsytitel

en: Comment
af: Kommentaar

en: User login
af: Aanmelding

en: Your message has been sent.
af: Jou boodskap is gestuur.

en: Anonymous user
af: Anonieme gebruiker
