RedACTO (8.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (35 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Body
ca: Cos

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Help
ca: Ajuda

en: Background
ca: Fons

en: Picture
ca: Imatge

en: Page title
ca: Títol de la pàgina

en: Comment
ca: Comentari

en: Thumbnail
ca: Miniatura

en: User login
ca: Inici de sessió d'usuari

en: Close
ca: Tanca

en: Your message has been sent.
ca: El vostre missatge s'ha enviat.

en: Anonymous user
ca: Usuari anònim

en: Copyright
ca: Drets de còpia

en: Administrator
ca: Administrador

en: Main navigation
ca: Navegació principal

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: Your virtual face or picture.
ca: La vostra imatge virtual o fotografia.

en: Breadcrumbs
ca: Fil d'ariadna

en: Status messages
ca: Missatges d'estat

en: Main page content
ca: Contingut principal de la pàgina

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
ca: Utilitzeu les etiquetes per a agrupar en categories els articles de temes similars.

en: Full HTML
ca: HTML complet

en: Site branding
ca: Marca del lloc

en: Default comments
ca: Comentaris predeterminats

en: Allows commenting on content
ca: Permet comentar al contingut

en: Submitted by @author_name on @date
ca: Enviat per @author_name el @date

en: Primary admin actions
ca: Accions principals d'administració

en: Basic block
ca: Bloc bàsic

en: A basic block contains a title and a body.
ca: Un bloc bàsic conté un títol i un cos.

en: Website feedback
ca: Feedback del web

en: Basic HTML
ca: HTML bàsic

en: Restricted HTML
ca: HTML restringit

en: Site section links
ca: Enllaços a les seccions del lloc
