RedACTO (8.x-1.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Help
gu: મદદ

en: Picture
gu: ચિત્ર

en: Page title
gu: પાનાનું શીર્ષક

en: Close
gu: બંધ

en: Administrator
gu: સંચાલક
