RedACTO (8.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Tags
ku: تاگەکان

en: Help
ku: یارمەتی

en: Picture
ku: وێنە

en: Page title
ku: ناونیشانی په‌ڕه‌

en: Comment
ku: بۆچوون

en: User login
ku: چوونەژوورەوەی ئەندام

en: Your message has been sent.
ku: په‌یامه‌که‌ت نێردرا.

en: Anonymous user
ku: بەکارهێنەری نەناسراو

en: Main page content
ku: ناوەڕۆکی پەڕەی سەرەکی
