RedACTO (8.x-1.0-alpha1) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Tags
my: Tag များ

en: Help
my: အကူအညီ

en: Picture
my: ရုပ်ပုံ

en: Page title
my: စာမျက်နှာ၏ ခေါင်းစဉ်

en: Comment
my: မှတ်ချက်

en: User login
my: ၀င်ရန်

en: Main page content
my: အဓိကစာမျက်နှာပါ အကြောင်းအရာ
