RedACTO (8.x-1.0-alpha1) - en to pa translation catalogue (8 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: Help
pa: ਮੱਦਦ

en: Picture
pa: ਤਸਵੀਰ

en: Page title
pa: ਪੇਜ਼ ਟਾਈਟਲ

en: Comment
pa: ਟਿੱਪਣੀ

en: User login
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਲਾਗਇਨ

en: Anonymous user
pa: ਅਗਿਆਤ ਯੂਜ਼ਰ
