RedACTO (8.x-1.0-alpha1) - en to am translation catalogue (14 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Body
am: አካል

en: Tags
am: መለያዎች

en: Help
am: እርዳታ

en: Page title
am: የገፅ ርዕስ

en: User login
am: የተጠቃሚ መግቢያ

en: Close
am: ዝጋ

en: Main navigation
am: ዋና ምናሌ

en: Primary tabs
am: ቀዳሚ ትሮች

en: Secondary tabs
am: ሁለተኛ ትሮች

en: Status messages
am: የሁኔት መልዕክቶች

en: Main page content
am: የመነሻ ገጽ ይዘት

en: Site branding
am: የድህረ ገዕ መለያ

en: Primary admin actions
am: የአስተዳዳሪ ዋና ዋና ተግባራት
