RedACTO (8.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (21 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Body
be: Тэкст

en: Tags
be: Катэгорыі

en: Help
be: Дапамога

en: Picture
be: Выява (аватар).

en: Page title
be: Загаловак старонкі

en: Comment
be: Каментар

en: User login
be: Уваход для карыстальнікаў

en: Your message has been sent.
be: Вашае паведамленне дасланае.

en: Anonymous user
be: Ананімны карыстальнік

en: Administrator
be: Адміністратар

en: Main navigation
be: Галоўная навігацыя

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: Secondary tabs
be: Другасныя табы

en: Your virtual face or picture.
be: Ваш віртуальны твар ці здымак

en: Status messages
be: Паведамленні статусу

en: Main page content
be: Кантэнт галоўнай старонкі

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
be: Выкарыстоўвайце тэгі для групавання артыкулаў па катэгорыях на падобныя тэмы

en: Basic block
be: Звычайны блок

en: A basic block contains a title and a body.
be: Звычайны блок мае загаловак і тэкст

en: Restricted HTML
be: Абмежаваная HTML
