RedACTO (8.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Body
bg: Съдържание

en: Tags
bg: Таг

en: Help
bg: Справка

en: Picture
bg: Изображение

en: Page title
bg: Заглавие на страница

en: Comment
bg: Коментар

en: Thumbnail
bg: Умалена

en: User login
bg: Потребителски вход

en: Your message has been sent.
bg: Вашето съобщение беше изпратено.

en: Anonymous user
bg: Анонимен
