RedACTO (8.x-1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (12 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Body
cy: Corff

en: Tags
cy: Tagiau

en: Help
cy: Cymorth

en: Picture
cy: Darlun

en: Page title
cy: Pennawd y dudalen

en: Comment
cy: Sylw

en: Thumbnail
cy: Disgrifiad Cryno

en: User login
cy: Mewngofnod defnyddiwr

en: Close
cy: Yn agos

en: Your message has been sent.
cy: Mae'ch neges wedi ei yrru.

en: Anonymous user
cy: Defnyddiwr anhysbys
