RedACTO (8.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (29 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Tags
el: Ετικέτες

en: Help
el: Βοήθεια

en: Picture
el: Εικόνα

en: Page title
el: Τίτλος σελίδας

en: Comment
el: Σχόλιο

en: Thumbnail
el: Μικρογραφία

en: User login
el: Είσοδος

en: Close
el: Κλείσιμο

en: Your message has been sent.
el: Το μήνυμά σας στάλθηκε.

en: Anonymous user
el: Ανώνυμος χρήστης

en: Administrator
el: Διαχειριστής

en: Main navigation
el: Κεντρική πλοήγηση

en: Primary tabs
el: Πρωτεύουσες καρτέλες

en: Secondary tabs
el: Δευτερεύουσες καρτέλες

en: Your virtual face or picture.
el: Το εικονικό σας πρόσωπο ή εικόνα.

en: Status messages
el: Μηνύματα κατάστασης

en: Main page content
el: Περιεχόμενο κεντρικής σελίδας

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
el: Χρησιμοποιήστε ετικέτες για να ομαδοποιήσετε τα άρθρα σε κατηγορίες με παρόμοιο θέμα.

en: Full HTML
el: Πλήρης HTML

en: Default comments
el: Προεπιλεγμένα σχόλια

en: Allows commenting on content
el: Επιτρέπει τον σχολιασμό στο περιεχόμενο

en: Primary admin actions
el: Πρωτεύουσες ενέργειες διαχείρισης

en: Basic block
el: Βασικό μπλοκ

en: A basic block contains a title and a body.
el: Ένα βασικό μπλοκ περιέχει έναν τίτλο και ένα κυρίως κείμενο.

en: Website feedback
el: Σχόλια για τον ιστότοπο

en: Basic HTML
el: Βασική HTML

en: Restricted HTML
el: HTML με περιορισμούς
