RedACTO (8.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (36 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Body
hu: Törzs

en: Tags
hu: Címkék

en: Help
hu: Súgó

en: Background
hu: Háttér

en: Picture
hu: Kép

en: Page title
hu: Oldal címe

en: Comment
hu: Hozzászólás

en: Thumbnail
hu: Bélyegkép

en: User login
hu: Bejelentkezés

en: Close
hu: Bezár

en: Your message has been sent.
hu: Az üzenet elküldve.

en: Anonymous user
hu: Névtelen felhasználó

en: Copyright
hu: Szerzői jog

en: Administrator
hu: Adminisztrátor

en: Main navigation
hu: Fő navigáció

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek

en: Secondary tabs
hu: Másodlagos fülek

en: Your virtual face or picture.
hu: A webhelyen megjelenő virtuális arc.

en: Breadcrumbs
hu: Morzsák

en: Status messages
hu: Állapotüzenetek

en: Main page content
hu: Az oldal fő tartalma

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
hu: Címkék használata a hasonló témájú tartalmak csoportosításához.

en: Full HTML
hu: Teljes HTML

en: About us
hu: Rólunk

en: Site branding
hu: Webhely márkázása

en: Default comments
hu: Alapértelmezett hozzászólások

en: Allows commenting on content
hu: Lehetővé teszi a hozzászólást a tartalmakhoz

en: Submitted by @author_name on @date
hu: @author_name küldte be @date időpontban

en: Primary admin actions
hu: Elsődleges adminisztrátori műveletek

en: Basic block
hu: Egyszerű blokk

en: A basic block contains a title and a body.
hu: Egy egyszerű, címet és törzset tartalmazó blokk.

en: Website feedback
hu: Visszajelzés a webhelyről

en: Basic HTML
hu: Alap HTML

en: Restricted HTML
hu: Korlátozott HTML

en: Site section links
hu: Webhely alegységeire mutató hivatkozások
