RedACTO (8.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (17 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Help
hy: Օգնություն

en: Picture
hy: նկար

en: Page title
hy: Էջի վերնագիր

en: Comment
hy: Մեկնաբանություն

en: User login
hy: Օգտագործողի մուտք

en: Anonymous user
hy: Անանուն օգտատեր

en: Administrator
hy: Ադմինիստրատոր

en: Your virtual face or picture.
hy: Ձեր վիրտուալ դեմքը կամ նկարը:

en: Status messages
hy: Ստատուս հաղորդագրություններ

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
hy: Օգտագործեք թեգեր խմբավորելու համար հոդվածները նմանատիպ թեմաները բաժիններում:

en: Submitted by @author_name on @date
hy: Թողարկվել է @author_nameի կողմից @date-ին

en: Basic block
hy: Հիմնական բլոկ

en: A basic block contains a title and a body.
hy: Հիմնական բլոկը պարունակում է վերնագիր և բովանդակություն

en: Website feedback
hy: Կայքի հետադարձ կապ
