RedACTO (8.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (16 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Body
is: Meginmál

en: Tags
is: Efnisorð

en: Help
is: Hjálp

en: Background
is: Bakgrunnur

en: Picture
is: Mynd

en: Page title
is: Titill síðu

en: Comment
is: Ummæli

en: Thumbnail
is: Smámynd

en: User login
is: Innskráning notanda

en: Close
is: Loka

en: Your message has been sent.
is: Skilaboð þín hafa verið send.

en: Anonymous user
is: Ónafngreindur notandi

en: Administrator
is: Kerfisstjóri

en: Your virtual face or picture.
is: Net- andlit eða mynd.

en: About us
is: Um okkur
