RedACTO (8.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (13 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Body
jv: Isi

en: Tags
jv: Tautan

en: Help
jv: Pitulungan

en: Picture
jv: Gambar

en: Page title
jv: Judhul kācā

en: Comment
jv: Komèntar

en: User login
jv: Login panganggo

en: Your message has been sent.
jv: Pesen Sampéyan uwis dikirim.

en: Primary tabs
jv: Tab Primer

en: Secondary tabs
jv: Tab sékundér

en: Main page content
jv: Kācā utama konten

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
jv: Gunaknā penanda kanggo nglompokaké artikel sing nduwéni topik mirip nang kategori.
