RedACTO (8.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (30 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Body
lt: Turinys

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Help
lt: Pagalba

en: Picture
lt: Nuotrauka

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Comment
lt: Komentaras

en: Thumbnail
lt: Miniatūra

en: User login
lt: Nariams

en: Close
lt: Uždaryti

en: Your message has been sent.
lt: Jūsų žinutė išsiųsta.

en: Anonymous user
lt: Anoniminis lankytojas

en: Administrator
lt: Administratorius

en: Main navigation
lt: Pagrindinė navigacija

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Your virtual face or picture.
lt: Jūsų virtualus veidas ar paveikslėlis.

en: Status messages
lt: Būsenos žinutės

en: Main page content
lt: Pagrindinio puslapio turinys

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
lt: Naudokite raktažodžius panašių straipsnių grupavimui į kategorijas.

en: Full HTML
lt: Pilnas HTML

en: Default comments
lt: Įprasti komentarai

en: Allows commenting on content
lt: Suteikia galimybę komentuoti turinį

en: Submitted by @author_name on @date
lt: Paskelbė @author_name - @date

en: Primary admin actions
lt: Pirminiai administravimo veiksmai

en: Basic block
lt: Paprastas blokas

en: A basic block contains a title and a body.
lt: Paprastas blokas turi pavadinimą ir turinį,

en: Website feedback
lt: Svetainės atsiliepimai

en: Basic HTML
lt: Supaprastintas HTML

en: Restricted HTML
lt: Ribotas HTML
