RedACTO (8.x-1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Body
nn: Brødtekst

en: Help
nn: Hjelp

en: Picture
nn: Bilete

en: Comment
nn: Kommentar

en: User login
nn: Brukarinnlogging

en: Close
nn: Lukk

en: Your message has been sent.
nn: Meldinga di er sent.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
nn: Bruk stikkord for å gruppera artiklar om same emne i kategoriar.
