RedACTO (8.x-1.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Home
ps: کور

en: Body
ps: تنه

en: Tags
ps: بچوي

en: Help
ps: مرسته

en: Picture
ps: انځور

en: Page title
ps: پاڼې سرلیک

en: Comment
ps: تبصره

en: User login
ps: غړي کارن نوم

en: Close
ps: تړل
