RedACTO (8.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (13 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Body
sl: Vsebina

en: Tags
sl: Oznake

en: Help
sl: Pomoč

en: Picture
sl: Slika

en: Page title
sl: Naslov strani

en: Comment
sl: Komentar

en: User login
sl: Prijava

en: Close
sl: Zapri

en: Your message has been sent.
sl: Vaše sporočilo je bilo poslano.

en: Anonymous user
sl: Anonimni uporabnik

en: Primary tabs
sl: Primarni zavihki

en: Secondary tabs
sl: Sekundarni zavihki
