RedACTO (8.x-1.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Body
sq: Trupi

en: Tags
sq: Etiketat

en: Help
sq: Ndihmë

en: Picture
sq: Fotografia

en: Page title
sq: Titulli i faqes

en: Comment
sq: Komenti

en: User login
sq: Identifikimi i përdoruesit

en: Your message has been sent.
sq: Mesazhi juaj u dërgua.

en: Anonymous user
sq: Përdoruesi anonim
