RedACTO (8.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (35 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Body
sv: Brödtext

en: Tags
sv: Etiketter

en: Help
sv: Hjälp

en: Background
sv: Bakgrund

en: Picture
sv: Bild

en: Page title
sv: Sidtitel

en: Comment
sv: Kommentar

en: Thumbnail
sv: Miniatyr

en: User login
sv: Användarinloggning

en: Close
sv: Stäng

en: Your message has been sent.
sv: Ditt meddelande har skickats.

en: Anonymous user
sv: Anonym användare

en: Administrator
sv: Administratör

en: Main navigation
sv: Huvudmeny

en: Primary tabs
sv: Primära flikar

en: Secondary tabs
sv: Sekundära flikar

en: Your virtual face or picture.
sv: Ditt virtuella ansikte eller bild.

en: Breadcrumbs
sv: Länkstigar

en: Status messages
sv: Statusmeddelande

en: Main page content
sv: Huvudsakligt sidinnehåll

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
sv: Använd etiketter för att gruppera artiklar med liknande ämnen till kategorier.

en: Full HTML
sv: Fullständig HTML

en: About us
sv: Om oss

en: Site branding
sv: Webbplatsens varumärke

en: Default comments
sv: Standardkommentarer

en: Allows commenting on content
sv: Tillåter kommentering på innehåll

en: Submitted by @author_name on @date
sv: Inlagt av @author_name @date

en: Primary admin actions
sv: Primära administratörsåtgärder

en: Basic block
sv: Grundläggande block

en: A basic block contains a title and a body.
sv: Ett enkelt block innehåller en titel och en brödtext.

en: Website feedback
sv: Återkoppling till webbplats

en: Basic HTML
sv: Grundläggande HTML

en: Restricted HTML
sv: Begränsad HTML

en: Site section links
sv: Länkar för sektion i webbplats
