RedACTO (8.x-1.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Tags
ug: خەتكۈشلەر

en: Background
ug: تەگلىك

en: Picture
ug: سۈرەت

en: Page title
ug: بەت تېمىسى

en: Comment
ug: ئىنكاس

en: Thumbnail
ug: كىچىك كۆرۈنۈش

en: User login
ug: كىرىش

en: Close
ug: يېپىش

en: Your message has been sent.
ug: ئۇچۇرىڭىز يوللاندى.

en: Anonymous user
ug: سەيياھ
