RedACTO (8.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (19 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Body
vi: Nội dung

en: Tags
vi: Thẻ

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Background
vi: Nền

en: Picture
vi: Hình ảnh

en: Page title
vi: Tiêu đề trang

en: Comment
vi: Bài bình luận

en: Thumbnail
vi: Ảnh thu nhỏ

en: User login
vi: Đăng nhập

en: Close
vi: Đóng

en: Your message has been sent.
vi: Thông điệp của bạn đã được gửi đi.

en: Anonymous user
vi: Người dùng nặc danh

en: Copyright
vi: Bản quyền

en: Administrator
vi: Người quản lý

en: Primary tabs
vi: Tab chính

en: Secondary tabs
vi: Thẻ phụ

en: Main page content
vi: Nội dung chính của trang

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
vi: Sử dụng thẻ để nhóm các bài viết về các chủ đề tương tự thành các thể loại.
