RedHen CRM (2.1.0-rc1) - en to br translation catalogue (9 entries)

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Edit
br: Kemmañ

en: Update
br: Hizivadenn

en: View
br: Gwel

en: Email
br: Chomlec'h postel

en: Size of textfield
br: Ment an tachenn skrivañ

en: Permissions
br: Aotreoù

en: About
br: Diwar-benn
