RedHen CRM (2.1.0-rc1) - en to tr translation catalogue (50 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: Submit
tr: Gönder

en: Type
tr: Tip

en: Description
tr: Açıklama

en: Edit
tr: Düzenle

en: Name
tr: İsim

en: Label
tr: Etiket

en: Update
tr: Güncelle

en: View
tr: Görüntüle

en: Notes
tr: Notlar

en: Email
tr: E-posta

en: Contact
tr: İletişim

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Create
tr: Oluştur

en: Active
tr: Etkin

en: Contacts
tr: İlişkiler

en: Contains
tr: İçerir

en: Inactive
tr: Devre dışı

en: General
tr: Genel

en: Role
tr: Rol

en: Operation
tr: İşlem

en: First Name
tr: Adı

en: Last Name
tr: Soyadı

en: Size of textfield
tr: Metin alanının boyutu

en: Are you sure you want to delete %name?
tr: %name kişisini silmek istediğinize emin misiniz?

en: User registration
tr: Kullanıcı kaydı

en: Permissions
tr: İzinler

en: Changed
tr: Değişti

en: Date created
tr: Oluşturulma tarihi

en: Machine name
tr: Makine adı

en: Any
tr: Herhangi

en: About
tr: Hakkında

en: Number of results
tr: Sonuç sayısı

en: Entity type
tr: Varlık tipi

en: Autocomplete matching
tr: Otomatik tamamlama eşleşmesi

en: Starts with
tr: İle başlayan

en: Bundles
tr: Paketler

en: Bundle
tr: Paket (bundle)

en: contact
tr: iletişim

en: Placeholder
tr: Yer tutucu

en: Endpoint
tr: Uç nokta

en: Master
tr: Ana (master)

en: Endpoints
tr: Uçlar

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
tr: Bir değer girilinceye kadar alanın içinde gösterilecek metin. Bu ipucu genellikle bir örnek değer ya da beklenen biçimin kısa bir açıklamasıdır.

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of entities.
tr: Otomatik tamamlama önerilerini toplamak için kullanılan yöntemi seçin. <em>İçerir</em>'in binlerce varlığı olan sitelerde performans sorunlarına neden olabileceğini unutmayın.

en: Placeholder: @placeholder
tr: Yer tutucu: @placeholder

en: Autocomplete matching: @match_operator
tr: @match_operator ile eşleşen otomatik tamamlama.

en: Textfield size: @size
tr: Metin alanı boyutu: @size

en: Autocomplete suggestion list size: @size
tr: Otomatik tamamlama öneri listesi boyutu: @size
