RedHen CRM (8.x-1.0-alpha2) - en to he translation catalogue (44 entries)

en: delete
he: מחיקה

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Type
he: סוג

en: Description
he: תיאור

en: Edit
he: עריכה

en: Reset
he: איתחול

en: Name
he: שם

en: edit
he: עריכה

en: Label
he: תווית

en: Update
he: עדכון

en: View
he: צפיה

en: Email
he: דוא"ל

en: Contact
he: יצירת קשר

en: Created
he: נוצר

en: All
he: הכל

en: Active
he: פעיל

en: Page
he: דף

en: Contacts
he: אנשי קשר

en: Desc
he: יורד

en: Inactive
he: לא פעיל

en: General
he: כללי

en: Role
he: תפקיד

en: First name
he: שם פרטי

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Entity
he: יישות

en: User registration
he: רישום משתמשים

en: Permissions
he: הרשאות

en: Changed
he: השתנה

en: Apply
he: החל

en: Organization
he: ארגון

en: Offset
he: היסט

en: Machine name
he: שם מכונה

en: About
he: אודות

en: Entity type
he: סוג ישות

en: Bundle
he: חבילה

en: contact
he: יצירת קשר

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Connections
he: חיבורים

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
