RedHen CRM (8.x-1.0-rc1) - en to ps translation catalogue (25 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Type
ps: بڼه

en: Description
ps: سپړنه

en: Edit
ps: سمون

en: Name
ps: نوم

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: View
ps: ليد

en: ID
ps: پېژند

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Active
ps: فعال

en: Page
ps: پاڼه

en: General
ps: ټوليز

en: Role
ps: ونډه

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: Permissions
ps: اجازې

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Any
ps: هر

en: About
ps: په اړه

en: Bundles
ps: بنډلونه

en: Bundle
ps: بنډل

en: contact
ps: اړيکه

en: - All -
ps: - ټول -
