RedHen CRM (8.x-1.0-rc10) - en to lt translation catalogue (48 entries)

en: delete
lt: šalinti

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Type
lt: Tipas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Label
lt: Etiketė

en: Update
lt: Atnaujinti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Notes
lt: Pastabos

en: Email
lt: El. paštas

en: Contact
lt: Kontaktai

en: Created
lt: Sukurta

en: Create
lt: Kurti

en: Active
lt: Aktyvus

en: Page
lt: Puslapis

en: Contains
lt: Turi

en: Merge
lt: Sujungti

en: Inactive
lt: Neaktyvus

en: General
lt: Bendras

en: Role
lt: Rolė

en: Operation
lt: Veiksmai

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Size of textfield
lt: Teksto laukelio ilgis

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Permissions
lt: Leidimai

en: Changed
lt: Pakeista

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Any
lt: Bet kuris

en: About
lt: Apie

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Autocomplete matching
lt: Automatiškai pasibaigiantis atitikimas

en: Starts with
lt: Prasideda su

en: Bundle
lt: Paketas

en: contact
lt: kontaktuoti

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: Placeholder
lt: Vietaženklis

en: - All -
lt: - Visos -

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
lt: Tai tekstas kuris rodomas laukelyje iki tol kol įvedama reikšmė. Paprastai tai patarimas kokios reikšmės formato reiktų.

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of entities.
lt: Pasirinkite būda kaip atrinkti automatiškai pasibaigiančius pasiūlymus. Atminkite, kad <em>turi</em> svetainėse su tūkstančiais esybių gali sukelti veikimo sutrikimus.

en: Placeholder: @placeholder
lt: Vietaženklis: @placeholder

en: Autocomplete matching: @match_operator
lt: Automatiškai pasibaigiantis atitikimas: @match_operator
