RedHen CRM (8.x-1.0-rc14) - en to sk translation catalogue (55 entries)

en: delete
sk: odstrániť

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Operations
sk: Operácie

en: Type
sk: Typ

en: Description
sk: Popis

en: Edit
sk: Upraviť

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: Label
sk: Označenie

en: Update
sk: Aktualizovať

en: View
sk: Zobraziť

en: Notes
sk: Poznámky

en: Email
sk: E-mail

en: Contact
sk: Kontakt

en: Created
sk: Vytvorené

en: Create
sk: Vytvoriť

en: Active
sk: Aktívny

en: Page
sk: Strana

en: Contacts
sk: Kontakty

en: Contains
sk: Obsahuje

en: Desc
sk: Zostupne

en: Inactive
sk: Neaktívne

en: General
sk: Všeobecné

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: Operation
sk: Operácia

en: First Name
sk: Meno

en: Last Name
sk: Priezvisko

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Size of textfield
sk: Veľkosť textového poľa

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Permissions
sk: Oprávnenia

en: Changed
sk: Zmenené

en: Apply
sk: Použiť

en: Organization
sk: Firma

en: Offset
sk: Ofset

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Any
sk: Akékoľvek

en: About
sk: Informácie o

en: Entity type
sk: Typ entity

en: Autocomplete matching
sk: Zhody pre samodokončovanie

en: Starts with
sk: Začína s

en: Bundles
sk: Zväzky

en: Bundle
sk: Zväzok

en: contact
sk: kontakt

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: Placeholder
sk: Zástupný reťazec

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
sk: Text, ktorý sa zobrazí priamo v poli až do zadania hodnoty. Tento tip je zvyčajne vzorový príklad očakávanej hodnoty alebo krátkym popisom očakávaného formátu.

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of entities.
sk: Vyberte metódu použitú pre zobrazenie návrhov automatického dokončovania. Poznámka: <em>Obsahuje</em> môže spôsobovať výkonnostné problémy na stránkach s tisíckami entít.

en: Placeholder: @placeholder
sk: Zástupný reťazec: @placeholder

en: content @type: deleted @label.
sk: @type: @label bol odstránený.

en: Textfield size: @size
sk: Veľkosť textového poľa: @size
