RedHen CRM (8.x-1.0-rc2) - en to ta translation catalogue (35 entries)

en: delete
ta: அழி

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Type
ta: வகை

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Edit
ta: மாற்று

en: Reset
ta: மீளமை

en: Name
ta: பெயர்

en: edit
ta: மாற்று

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Update
ta: புதுப்பிக்க

en: View
ta: பார்

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்

en: Contact
ta: தொடர்பு

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Active
ta: நடைமுறையிலுள்ளது

en: Page
ta: பக்கம்

en: General
ta: பொது

en: Role
ta: பாத்திரம்

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Size of textfield
ta: உரை புலத்தின் அளவு

en: Permissions
ta: அனுமதிகள்

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: Any
ta: ஏதும்

en: About
ta: பற்றி

en: Starts with
ta: தொடங்குகிறது

en: Bundles
ta: கட்டுக்கள்

en: Bundle
ta: பொதி

en: contact
ta: தொடர்பு

en: Placeholder
ta: கொள்ளிடம்

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -
