RedHen CRM (8.x-1.0-rc3) - en to be translation catalogue (37 entries)

en: delete
be: выдаліць

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Type
be: Тып

en: Description
be: Апісанне

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Reset
be: Скінуць

en: Name
be: Імя

en: edit
be: рэдагаваць

en: Label
be: Подпіс

en: Update
be: Абнавіць

en: View
be: Праглядзець

en: Notes
be: Заўвагі

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Contact
be: Кантакт

en: Created
be: Створана

en: Active
be: Актыўна

en: Page
be: Старонка

en: Contains
be: Утрымлівае

en: General
be: Агульны

en: Role
be: Роля

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Size of textfield
be: Памер тэкставага поля

en: Permissions
be: Правы

en: Apply
be: Ужыць

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Any
be: Любы

en: About
be: Аб

en: Entity type
be: Тып сутнасці

en: Autocomplete matching
be: Аўтадапаўненне супадзенняў

en: Starts with
be: Пачынаецца з

en: Bundle
be: Набор

en: contact
be: кантакт

en: Placeholder
be: Запаўняльнік
