RedHen CRM (8.x-1.0-rc4) - en to lv translation catalogue (47 entries)

en: delete
lv: dzēst

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Operations
lv: Darbības

en: Type
lv: Veids

en: Description
lv: Apraksts

en: Edit
lv: Labot

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: labot

en: Label
lv: Etiķete

en: Update
lv: Atjaunināt

en: View
lv: Skatīt

en: Email
lv: E-pasts

en: Contact
lv: Kontakti

en: Created
lv: Izveidots

en: Active
lv: Aktīvs

en: Page
lv: Lapa

en: Contacts
lv: Kontakti

en: Contains
lv: Satur

en: Desc
lv: Dilst.

en: General
lv: Galvenie

en: Role
lv: Loma

en: Operation
lv: Operācija

en: First Name
lv: Vārds

en: Last Name
lv: Uzvārds

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Size of textfield
lv: Teksta lauka izmērs

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: User registration
lv: Lietotāja reģistrācija

en: Permissions
lv: Atļaujas

en: Changed
lv: Labots

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Any
lv: Jebkurš

en: About
lv: Par

en: Number of results
lv: Reziltātu skaits

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: Autocomplete matching
lv: Automātiskās pabeigšanas atbilstība

en: Starts with
lv: Sākas ar

en: Bundles
lv: Komplekti

en: Bundle
lv: Komplekts

en: contact
lv: kontakts

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
