RedHen CRM (8.x-1.0-rc7) - en to se translation catalogue (13 entries)

en: delete
se: sihko

en: Delete
se: Sihko

en: Type
se: Šládja

en: Description
se: Čilgehus

en: Edit
se: Rievdat

en: Name
se: Namma

en: edit
se: rievdda

en: Update
se: Ođasmahte

en: View
se: Čájet

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: Page
se: Siidu

en: Sort by
se: Sirre

en: About
se: Birra
