RedHen CRM (8.x-1.0-rc8) - en to fa translation catalogue (57 entries)

en: delete
fa: حذف

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Submit
fa: ثبت

en: Operations
fa: عملیات

en: Type
fa: نوع

en: Description
fa: توضیحات

en: Edit
fa: ویرایش

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Name
fa: نام

en: edit
fa: ویرایش

en: Label
fa: برچسب

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: View
fa: مشاهده

en: Notes
fa: یادداشت‌ها

en: ID
fa: شناسه

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Contact
fa: تماس

en: Created
fa: ایجاد شده

en: Active
fa: فعال

en: Page
fa: صفحه

en: Contacts
fa: مخاطبین

en: Contains
fa: شاملِ

en: Desc
fa: نزولی

en: Inactive
fa: غیرفعال

en: General
fa: عمومی

en: Role
fa: نقش

en: Operation
fa: عملکرد

en: First Name
fa: نام

en: Last Name
fa: نام خانوادگی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Size of textfield
fa: اندازه فیلد متن

en: Are you sure you want to delete %name?
fa: آیا از حذف %name اطمینان دارید؟

en: User registration
fa: ثبت نام کاربر

en: Permissions
fa: مجوزها

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Apply
fa: تایید

en: Organization
fa: سازمان

en: Offset
fa: جابجایی

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: Any
fa: هر

en: About
fa: درباره

en: Number of results
fa: تعداد نتایچ

en: Entity type
fa: نوع عنصر

en: Organizations
fa: سازمان‌ها

en: Autocomplete matching
fa: تطابق خودکار

en: Starts with
fa: شروع شود با

en: Bundle
fa: بسته

en: contact
fa: تماس

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: Placeholder
fa: جایگذار

en: - All -
fa: - همه -

en: Connections
fa: ارتباطات

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
fa: متنی که در داخل فیلد نمایش داده می شود تا زمانی که مقداری وارد شود. این راهنمایی معمولاً یک مقدار نمونه یا توضیح مختصری از قالب مورد انتظار است.

en: Textfield size: @size
fa: اندازه فیلد متن: @size
