Redirect (8.x-1.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (17 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Type
bs: Tip

en: Language
bs: Jezik

en: Settings
bs: Postavke

en: Path
bs: Putanja

en: Created
bs: Kreiran

en: Page
bs: Strana

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: ‹ previous
bs: ‹ prethodna

en: next ›
bs: iduća ›

en: Source
bs: Izvor

en: Query
bs: Upit

en: Apply
bs: Primjeni

en: « first
bs: « prva

en: last »
bs: zadnja »

en: All languages
bs: Svi jezici
