Redirect (8.x-1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (20 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Language
nn: Språk

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Path
nn: Sti

en: Created
nn: Laga

en: Page
nn: Nettside

en: To
nn: Til

en: From
nn: Frå

en: Filter
nn: Filtrer

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: ‹ previous
nn: < forrige

en: next ›
nn: neste >

en: Deleted
nn: Sletta

en: Apply
nn: Bruk

en: « first
nn: « første

en: last »
nn: siste »

en: All languages
nn: Alle språk

en: - All -
nn: - Alle -
