Redirect (8.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (34 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Type
ro: Tip

en: Language
ro: Limba

en: Reset
ro: Resetează

en: Settings
ro: Setări

en: Path
ro: Cale

en: User ID
ro: ID utilizator

en: Created
ro: Creat

en: Page
ro: Pagina

en: To
ro: Către

en: From
ro: De la

en: Filter
ro: Filtru

en: Count
ro: Contor

en: Desc
ro: Descendent

en: Redirect
ro: Redirecționare

en: Sort by
ro: Sortare după

en: ‹ previous
ro: ‹ anterior

en: next ›
ro: următor ›

en: Source
ro: Sursă

en: Deleted
ro: Şters

en: Query
ro: Interogare

en: Apply
ro: Aplică

en: « first
ro: « primul

en: last »
ro: ultimul »

en: Offset
ro: Decalaj

en: Generate
ro: Generează

en: All languages
ro: Toate limbile

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Output machine name
ro: Ieșire nume de mașină

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert

en: Original language
ro: Limba originală
