Redirect (8.x-1.0-alpha2) - en to az translation catalogue (27 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: Language
az: Dil

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Access
az: İcazə

en: Path
az: Yol

en: Timestamp
az: Vaxt möhürü

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: Created
az: Yaradıldı

en: All
az: Hammısı

en: Page
az: Səhifə

en: To
az: Kimə

en: From
az: Kimdən

en: Count
az: Say

en: Desc
az: azaldın

en: Ignore
az: İqnor et

en: Sort by
az: Sırala

en: Source
az: Mənbə

en: Deleted
az: Silindi

en: Query
az: Sorğu

en: Offset
az: Ofset

en: About
az: Haqqında

en: Uses
az: İstifadə edir

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -
