Redirect (8.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (42 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Type
et: Liik

en: Language
et: Keel

en: Reset
et: Tühista

en: Settings
et: Seaded

en: Save
et: Salvesta

en: Access
et: Ligipääs

en: Path
et: Tee

en: Timestamp
et: Kuupäev ja aeg

en: Add another
et: Lisa veel üks

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: Created
et: Loodud

en: All
et: Kõik

en: Page
et: Lehekülg

en: To
et: Kellele

en: From
et: Kellelt

en: Filter
et: Filtreeri

en: Count
et: Arv

en: Desc
et: Kahanev

en: Ignore
et: Eira

en: Destination
et: Sihtpunkt

en: Redirect
et: Suunatakse ümber

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Source
et: Allikas

en: Deleted
et: Kustutatud

en: Query
et: Päring

en: Add redirect
et: Lisa suunamine

en: URL redirects
et: URL ümbersuunamised

en: Offset
et: Nihe

en: About
et: Programmist

en: Uses
et: Kasutab

en: All languages
et: Kõik keeled

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Last accessed
et: Viimati kasutatud

en: Fix 404 pages
et: Paranda 404 lehti

en: Add redirects for 404 pages.
et: Lisa suunamisi 404 lehtedele.

en: Hash
et: Räsi

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. An example path is %user-wildcard for every user page. %front is the front page.
et: Määra lehed kasutades nende teekondasid. Sisesta üks teekond rea kohta. Märk '*' (wildcard) tähistab mistahes teekonna osa. Näiteks teekond %user-wildcard tähistab iga kasutaja profiililehte. %front tähistab avalehte.
