Redirect (8.x-1.10) - en to sk translation catalogue (38 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Type
sk: Typ

en: Language
sk: Jazyk

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Save
sk: Uložiť

en: Access
sk: Prístup

en: Path
sk: Cesta

en: Timestamp
sk: Časová známka

en: User ID
sk: ID používateľa

en: Created
sk: Vytvorené

en: All
sk: Všetky

en: Page
sk: Strana

en: To
sk: Komu

en: From
sk: Od

en: Count
sk: Počet

en: Desc
sk: Zostupne

en: Ignore
sk: Ignorovať

en: Destination
sk: Cieľové umiestnenie

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: ‹ previous
sk: ‹ predchádzajúca

en: next ›
sk: nasledujúca ›

en: Source
sk: Zdroj

en: Query
sk: Dotaz

en: Add redirect
sk: Pridať presmerovanie

en: URL redirects
sk: URL presmerovania

en: « first
sk: « prvá

en: last »
sk: posledná »

en: Offset
sk: Ofset

en: About
sk: Informácie o

en: Menu Access Checking
sk: Kontrola prístupu k položkám menu

en: Uses
sk: Používa

en: All languages
sk: Všetky jazyky

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Asc
sk: Vzostupne

en: The URL %url is not valid.
sk: Adresa URL %url je neplatná.

en: With selection
sk: S výberom
