Redirect (8.x-1.11) - en to bo translation catalogue (34 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Type
bo: རིགས

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Access
bo: བེད་སྤྱོད

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Timestamp
bo: དུས་རྟགས

en: User ID
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཨང་རྟགས

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: All
bo: ཡོངས

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: To
bo: སྐུར་ས

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Count
bo: གྲངས

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: ‹ previous
bo: ‹ སྔོན་མ

en: next ›
bo: འོག་མ ›

en: Source
bo: ཁུངས

en: Query
bo: འདྲི་ཞིབ

en: « first
bo: « ངོས་དང་པོ

en: last »
bo: ངོས་རྗེས་མ »

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: All languages
bo: སྐད་རིགས་ཡོངས

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Output machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང་ཕྱིར་འདོན་པ

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
