Redirect (8.x-1.11) - en to eo translation catalogue (28 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Type
eo: Tipo

en: Language
eo: Lingvo

en: Reset
eo: Restarigu

en: Settings
eo: Agordoj

en: Save
eo: Konservu

en: Access
eo: Atingo

en: Path
eo: Vojo

en: Timestamp
eo: Tempindiko

en: Created
eo: Kreita

en: All
eo: Ĉiuj

en: Page
eo: Paĝo

en: To
eo: Al

en: From
eo: De

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Count
eo: Kalkulo

en: Desc
eo: malkreske

en: Ignore
eo: Ignoru

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: ‹ previous
eo: ‹ antaŭa

en: next ›
eo: sekva ›

en: « first
eo: « unua

en: last »
eo: fina »

en: All languages
eo: Ĉiuj lingvoj

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: UUID
eo: Unika uzantonomero

en: Asc
eo: kreske
